| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MF-560RSM |
| Min sipariş miktarı: | 1 set |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | İhracat için ahşap paket |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| KULLANIM: | Yuvarlak kitap çemberleme makinesi | Yükseklik: | 520mm |
|---|---|---|---|
| Voltaj: | 220v,1ph | Garanti: | 1 yıl |
| Vurgulamak: | 520mm Kitap Bağlama Makinesi,220V 1PH Kitap Dönüştürme Makinesi,110Kg Kitap Dönüştürme Makinesi |
||
Kitap Yuvarlama Paketleme Makinesi MF-560RSM, yuvarlak şekillerini korumak için yuvarlatılmış blokları bağlamak içindir. Genellikle Blok Yuvarlama işleminden (model MF-560R) sonra kullanılır.
| Model | MF-560RSM |
| Güç kaynağı | 220V,50HZ |
| Sıkıştırma Kalınlığı | 520mm |
| Makine Boyutları (U*G*Y) | 700*600*2100mm |
| Makine Ağırlığı | 110Kg |
| Kitap Blok Yuvarlama Makineleri MF-560R | Kitap Cilt Yuvarlama Makinesi MF-PRM420 |
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360