| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MF-FEM450 |
| Min sipariş miktarı: | 1 set |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | İhracat için ahşap paket |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Model: | MF-FEM450 | Hız: | 1500 adet/saat |
|---|---|---|---|
| Maksimum Boyut: | 310*450mm | Min Sze: | 140*190mm |
| Voltaj: | 380V, 3ph | Garanti: | 1 yıl |
| KULLANIM: | Sert Kapak Elastik Bant Takma Makinesi | ||
| Vurgulamak: | 310*450 mm sert kapaklı kitap bağlama makinesi,Saatte 1500 adet sert kağıt makinesi,MAUFUNG sert kağıtlı kitap bağlama makinesi |
||
Tam Otomatik Elastik Bant Ekleme Makinesi MF-FEM450 elastik bantı sert kapağa sokmak için kullanılır.Elastik bandı kapağa yerleştirir ve yapıştırır., çalışma verimliliğini ve ürün kalitesini büyük ölçüde arttırır.
| Model | MF-FEM450 |
| Güç kaynağı | 380V, 50HZ |
| Hız | Saatte 1500 adet |
| Maksimum kaplama Boyutu | 310x450MM |
| Min kaplama Boyutu | 140x190MM |
| Elastik bant marjı | 15-20 mm |
| Elastik bant boyutu | 6-10 mm |
| Kutunun kalınlığı | 1.5-4mm |
| Güç | 6 kw |
| Makine Boyutları | 2650x1600x1650MM |
| Ağırlık | 1300KG |
![]()
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360