| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MF-FQ1350 |
| Min sipariş miktarı: | 1 set |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | İhracat için ahşap paket |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Model: | MF-FQ1350 | Hız: | 4000 m/saat |
|---|---|---|---|
| Maksimum Boyut: | 1250*1000 mm | Minimum Boyut: | 125*100mm |
| Kalınlığı: | 1-5mm | Garanti: | 1 yıl |
| KULLANIM: | Ciltli kitap karton kesme makinesi | Uygulama: | Defterler, sert kapak kitapları, günlükler, vb. |
| Vurgulamak: | 4000m/h karton kesme makinesi,5 mm karton kesme makinesi,1250*1000mm karton kesme makinesi |
||
Kitap Karton Kesme Giydirme Makinesi, Sert kapak kesme makinesi MF-FQ1350
Kitap Karton Kesme Giydirme Makinesi MF-FQ1350, şirketimiz tarafından geliştirilen ağır kitap kartonu, karton ve mukavva kesmek için özel bir makinedir. Ciltli kitap kapağı, dolgulu karton, renkli karton ve sert kapaklı defterler için ideal bir ekipmandır. Bu makine, makul yapı, basit kullanım, pürüzsüz kesme kenarı, yüksek doğruluk ve yüksek verimlilik gibi aşağıdaki özelliklere sahiptir.
Broşürü indirin: Karton Kesme Makinesi.pdf
| Model | MF-FQ1350 |
| Karton Maksimum Boyutu | 1250 x 1000 mm |
| Karton Minimum Boyutu | 125 x 100 mm |
| Karton Maksimum Boyutu (otomatik besleme) | 1250 mm |
| Karton Minimum Boyutu (otomatik besleme) | 50 mm |
| Kesme Kalınlığı | 1 - 5 mm |
| Hız | 68 m/dak |
| Otomatik besleme Hızı | 30 - 100 sayfa/dak |
| Kesme Bıçağı | 8 Çift |
| Motor Gücü | 1.5 kw |
| Makine Boyutları (U×G×Y) | 2305 x 1935 x 1170 mm |
| Makine Ağırlığı | 1050 kg |
![]()
![]()
![]()
![]()
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360