| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MF-100 |
| Min sipariş miktarı: | 1 set |
|---|---|
| Fiyat: | USD/EUR/CNY |
| Ambalaj bilgileri: | İhracat için ahşap paket |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 100 takım/ay |
| Model: | MF-100 | Maksimum kalınlık: | 100 mm |
|---|---|---|---|
| Bıçak ağzı: | Düz ve Yuvarlak | Hız: | 80 kez/dakika |
| Güç: | Elektrikli | Garanti: | 1 yıl |
| KULLANIM: | Ciltli kitap kesme makinesi | Uygulama: | Defterler, sert kapak kitapları, günlükler, vb. |
| Vurgulamak: | R3mm Kitap Köşe Kesme Makinesi,R10mm Yuvarlak Köşe Kesme Makinesi,0.75KW elektrikli yuvarlak köşe kesicisi |
||
Kitap Köşe Kesme Makinesi, Kağıt Kesme Makinesi MF-100
Kitap Köşe Kesme Makinesi MF-100, kartlar, davetiye kartları, ticari markalar, takvimler, kartvizitler, kitap kapakları ve her türlü kağıt ürününün köşe kesiminde uygulanır. Bu nedenle çeşitli baskı endüstrileri tarafından kullanılabilir.
| Model | MF-100 |
| Güç Kaynağı | 380V/220V, 50HZ |
| Çalışma Hızı | 80 Kez/dakika |
| Ana Makine Gücü | 0.75KW |
| Kesme Bıçağı | R3-R10mm |
| Kesme Kalınlığı (Maks.) | 100mm |
| Makine Boyutları (U×G×Y) | 1070×560×1240mm |
| Makine Ağırlığı | 270kg |
![]()
![]()
Ar-Ge, üretim ve satışı entegre eden bir şirket olarak, kalite ve hizmeti işimizin özü olarak görüyoruz.
![]()
■ Uzmanlıkları ve mükemmel becerileriyle size hizmet veren profesyonel satış elemanlarımız ve teknisyenlerimiz bulunmaktadır.
■ 100'den fazla ülkeye makine ihraç ettik ve iyi gelişmiş bir servis sistemi ve ağı kurduk.
■ Tüm Makineler bir yıl ücretsiz garantiye sahiptir.
■ Makinelerin kolay kullanımı ve kalitede sıkı kontrol, satış sonrası hizmeti çok basit hale getirir.
■ Profesyonel ve verimli bakım hizmeti ve hızlı ve doğru geri bildirim, bizden yüksek kaliteli ve tutarlı bir özenin tadını çıkarmanızı sağlar.
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360