| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MF-EIM450 |
| Min sipariş miktarı: | 1 set |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | İhracat için ahşap paket |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Model: | MF-EIM450 | Hız: | 7000 Adet/saat |
|---|---|---|---|
| Maksimum Boyut: | L450 x H320mm | Minimum Boyut: | L155 x H100mm |
| KULLANIM: | Not Defteri İç Kapak Yapıştırma Makinesi | Uygulama: | Defterler, sert kapak kitapları, günlükler, vb. |
| Garanti: | 1 yıl | Türü: | Yeni |
| Vurgulamak: | 300 gramlık kağıt uç kağıt makinesi,4.5kw sert kağıtlı kitap bağlama makinesi,300 gramlık sert kağıtlı kitap bağlama makinesi |
||
Otomatik Kağıt Uç ve İç Kapak Takma Makinesi MF-EIM450
MF-EIM450 Otomatik İç Kapak ve Sayfa Ekleme Makinesi iki işleve sahiptir: sayfa ekleme ve iç kapak takma. Bu makine, ciltli kitaplar, albümler veya not defterleri ciltlemek için ideal bir aksesuardır ve dikiş makinesinin verimliliğini artırmak için en iyi ekipmandır.
1. İç Kapak Takma İşlevi: Ciltleri, tek kağıtları veya çift ciltleri aşağı besler ve bunları kağıt kapak ciltleme için yapıştırır.
2. İç Kapak Uygulaması: Ciltli kitaplar veya not defterleri ve ayrıca albümler için uygundur.
3. Sayfa Ekleme İşlevi: Bir cildi başka bir cilde ekler.
Sayfa Ekleme Uygulaması: Ciltli kitaplar, albümler ve not defterleri için uygundur. Dikiş verimliliğini büyük ölçüde artırır. Dikiş makinesi için en iyi ortaktır.
| Model | MF-EIM450 |
| Maksimum boyut |
U450 X Y320mm |
| Minimum boyut | U155 X Y100mm |
| Maksimum hız | 7000 Adet/Saat |
| Maksimum cilt kalınlığı | 3mm |
| Tek Sayfa kalınlığı | 70-300g |
| Gerilim | 380V(Üç faz) |
| Güç | 4.5kw |
| Makine boyutları |
2580X1780X1380mm |
| Makine ağırlığı | 800KG |
1. Makine, az yer kaplar, düşük güç tüketimi ve yüksek verimliliğe sahiptir.
2. Bir makine, sayfa ekleme ve iç kapak işlevi ile çift kullanımlıdır.
3. Otomatik sayfalama mekanizması (emme fanı ve iğne): emme ile sayfalama, kare olmayan ciltlerle başa çıkmak kolaydır; iğne tipi sayfalama, akordeon kitap ciltleme için uygundur.
4. Çift sayfa, eksik sayfa, kaçak kol, kitap tıkanması vb. gibi otomatik algılama fonksiyonu ile yüksek otomasyon derecesi, kusurlu ürünleri azaltır.
5. Dokunmatik ekran, elektrik sistemini merkezi olarak kontrol eder, kullanımı kolaydır.
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360