| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MF-540B |
| Min sipariş miktarı: | 1 set |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | İhracat için ahşap paket |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Model: | MF-540B | Hız: | 15- 25 PC/MIN |
|---|---|---|---|
| Maksimum Boyut: | 500*400*130mm | Minimum Boyut: | 80*60*10mm |
| Voltaj: | 220v,1ph | Garanti: | 12 ay |
| Endüstriyel Kullanım: | Hediye ve zanaat, lüks kutu, ayakkabı ambalajı | Kullanımı: | Ambalaj, hediye, ayakkabı, mum, mücevher |
| Vurgulamak: | 25pcs/Min Sert Kutu Yapma Makinesi,PLC otomatik sert kutu yapım makinesi,15pcs/Min Sert Kutu Kalıplama Makinesi |
||
Otomatik Sert Karton Kutusu Yapma Makinesi, Sert Kutusu Yapma Makinesi MF-540B
Sert kutu şekillendirme makinesi MF-540Bbirideal otomatik ekipmanHardcover hediye kutuları, hediye kutuları işlemek için tasarlanmıştır.Üst ve alt kutu içinHızlaDakikada 15-25 adet, üretim verimliliğini büyük ölçüde arttırır, üretim maliyetini düşürür.
|
Model |
MF-540B |
| Kutunun büyüklüğü (max.) | 500*400*130mm |
| Kutunun boyutu (min.) | 80*60*10mm |
| Güç | 2.2KW |
| Voltaj | AC 220V |
| Hız | 15-25Pcs/Min |
| Hava basıncı | 0.6-0.8MPa |
| Net Ağırlık | 1150KG |
| Makine Boyutu | 1180*920*2000mm |
| Yapıştırıcı Türü | Sıcak erimiş yapıştırıcı (orta kurutma) |
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360