| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MF-SCM500 |
| Min sipariş miktarı: | 1 set |
|---|---|
| Fiyat: | USD/CNY/EUR |
| Ambalaj bilgileri: | İhracat için ahşap paket |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 100 takım/ay |
| Model: | MF-SCM500 | Hız: | 1-3 adet/dakika |
|---|---|---|---|
| Kılıf büyüklüğü: | 480*730mm (maks) | Voltaj: | 380/220V, 3ph |
| Kağıt: | 80-200gsm | Garanti: | Kurulumdan itibaren 1 yıl |
| Uygulama: | Fotoğraf albümü, yemek kitabı, ot defteri | KULLANIM: | Fotoğraf Albümü Sabit Case Yapım Makinesi |
| Vurgulamak: | 200gsm Sert Kapak Yapma Makinesi,3 adet/dakika Lay Flat Ciltleme Makinesi,5.2kw Lay Flat Ciltleme Makinesi |
||
Yarı Otomatik Fotoğraf Albümü Hard Case Yapma Makinesi MF-SCM500
Bu Semi Auto Case Maker MF-SCM500, esas olarak kitap baskı sonrası bağlamada kullanılır. Çeşitli not defterleri, fotoğraf albümleri, dosya klasörleri, diploma sertifikaları için cses yapmak için kullanılır.Bu işlem tek bir operatör tarafından kolayca gerçekleştirilir.Sert kapaklı ürünler için baskı sonrası bağlama işlemi için iyi bir ortaktır.
| Model | MF-SCM500 |
| Güç kaynağı | 380V/220V, 50HZ |
| Ana bilgisayar gücü | 5.2kw |
| Çalışma Hızı | Dakikada 1-3 PCS |
| Karton kalınlığı | 1-4 mm |
| Sert vaka omurilik genişliği ((Min) | 8 mm |
| Açık Kitap Kutusu Boyutu ((Max) | 780x430mm |
| Açık Kitap Kutusu Boyutu ((Min) | 140x140mm |
| Makine Boyutları ((L × W × H) | 1780×1620×1000 mm |
| Kağıt kalınlığı | 80-200 g |
| Makine ağırlığı | 500 kg |
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360