| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MF-FAC390A |
| Min sipariş miktarı: | 1 set |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | İhracat için ahşap paket |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Model: | MF-FAC390A | en yüksek hız: | 650 adet/saat |
|---|---|---|---|
| Cilt Boyutu: | 90*60mm- 380*270mm | Voltaj: | 380/220V, 3ph, 50/60Hz |
| Blok kalınlığı: | 4-60mm | Garanti: | 12 Aylık |
| Öne Çıkanlar: | Otomatik gövde, otomatik nipping, otomatik istifleme kitapları | Uygulama: | Baskı evi, yayıncı, Bookbindery |
| KULLANIM: | Sert kapak kitabı, dizüstü bilgisayar, fotoğraf kitap yapım makinesi | ||
| Vurgulamak: | 650PCS/H kabuk makinesi,9kw Hidrolik Sıkıştırma Makinesi,90*60mm Hidrolik Nipping Makinesi |
||
Sert Kapaklı Fotoğraf Kitapları Ciltleme İçin Otomatik Kapak Takma ve Hidrolik Sıkıştırma Makinesi MF-FAC390A
Model MF-FAC390A Otomatik Kapak Takma ve Hidrolik Sıkıştırma makinesi, MF-FAC390 modelini temel alır. Hızı artırmak için, baskı ve katlama ünitesini güncelledik. MF-FAC390A, iki istasyonlu eklem oluşturma ünitesine sahiptir. Saatte 650 adede kadar hıza ulaşır. Fotoğraf kitapları, resimli kitaplar, sert kapaklı kitaplar, not defterleri ve ayrıca sert sırtı olmayan not defterleri için yaygın olarak kullanılır.
| Model | MF-FAC390A |
| Güç Kaynağı | 380V, 50HZ |
| Ana Makine Gücü | 9kw |
| Kitap Bloğu Kalınlığı | 4-60mm |
| Sert Kapak Karton Boyutu (Maksimum) | 380*270mm |
| Sert Kapak Karton Boyutu (Minimum) | 100*100mm |
| Hat Hızı | 600 adet |
| Makine Boyutları (U×G×Y) | 4950*2650* 2000mm |
| Makine Ağırlığı | 2000kg |
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360