| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MF-100 (b) |
| Min sipariş miktarı: | 1 set |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | İhracat için ahşap paket |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Model: | MF-100 (b) | Maksimum kalınlık: | 80mm |
|---|---|---|---|
| standart köşe: | dümdüz | Hız kesmek: | 30-50 kez/dakika |
| Güç: | Penumatik | Garanti: | 12 Aylık |
| Durum: | Yeni | Kullanımı: | Köşe kesimi |
| Vurgulamak: | R12 Düz Kitap Köşe Kesme Makinesi,R3 Sert Kapak Kitap Köşe Kesme Makinesi,80mm Kağıt Köşe Kesme Makinesi |
||
Ciltli Kapak Köşe Kesme Makinesi, Büyük Çalışma Masalı Sert Kapak Kitap Kesme Makinesi MF-100
Kitap Köşe Kesme Makinesi MF-100, ciltli kitap kapakları için kağıt köşelerini kesmek için kullanılır. Pnömatik hava ve ayak pedalı kullanır, kullanımı kolaydır. Büyük masasıyla her türlü matbaa ve kitap ciltleme şirketi için uygundur.
| Model | MF-100 (B) |
| Güç Kaynağı | 220V, 1PH, 50/60HZ |
| Hız | 30-50 kez/dak |
| Kesme genişliği | 65mm |
| Kesme Yüksekliği | 80mm |
| Bıçak Boyutu | Düz/ Yuvarlak R3-R12 |
| Genel Boyutlar | 1030×680×1370mm |
| Makine Ağırlığı | 120KG |
![]()
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360