| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MF-PF400 |
| Min sipariş miktarı: | 1 set |
|---|---|
| Fiyat: | USD/CNY/EUR |
| Ambalaj bilgileri: | İhracat için ahşap paket |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 100 takım/ay |
| Model: | MF-PF400 | Hız: | 70 ADET/DAK |
|---|---|---|---|
| Cilt Boyutu: | 390*290mm (açıldı: 390*580mm) | bağlama: | Düzgün bağlayıcı |
| KULLANIM: | Düğün Albümleri, Hafıza Kitabı, Fotoğraf Kitabı | Uygulama: | Fotoğraf dükkanı, baskı dükkanı |
| Voltaj: | 380/220V, 3ph | Satış sonrası hizmet: | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Yurtdışındaki makinelere servis verebilecek mühendisler |
| Vurgulamak: | Fotoğraf Kitabı Yatay Bağlama Makinesi,PLC Kontrolü Düz Bağlayıcı,Fotoğraf Albümü Lay Flat Binder |
||
Maufung Lay-flat Fotoğraf Kitapları Ciltleme Makinesi Fotoğraf Albümü Montaj Makinesi MF-PF400
Fotoğraf Kitabı Lay Flat Ciltleyici MF-PF400, katlanmış karton kağıtları ciltlemek için kullanılır. Kağıtları otomatik olarak aşağıya indirir, otomatik olarak yapıştırır ve kitapları akıllıca ayırır. Bir kitabın sayfalarını dokunmatik ekranda ayarlamak çok kolaydır. Karton eklemeyi destekler. Fotoğraf kitapları, resim albümleri, çocuk kitapları, yemek kitapları, pul albümleri vb. yapmak için yaygın olarak kullanılır.
| Model | MF-PF400 |
| Ciltleme Boyutu (Maksimum) | G390*U290mm |
| Ciltleme Boyutu (Minimum) | G140*U140mm |
| Ciltleme kağıt kalınlığı | 175-450g |
| Maksimum Ciltleme Hızı(Ayarlanabilir ) | 70 döngü/dakika |
| Yapıştırıcı Türü | Su bazlı Beyaz Yapıştırıcı |
| Ekran | 7" Dokunmatik Ekran |
| İmza Besleyici | Otomatik Kağıt Besleme |
| Güç | 3 Faz / 220V/ 380V |
| Çıkış Gücü | 2.5Kw |
| Boyutlar (U*G*Y) | 1480X922X1570mm |
| Net Ağırlık | 680kg |
![]()
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360