| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MF-480 |
| Min sipariş miktarı: | 1 set |
|---|---|
| Fiyat: | USD/RMB/EUR |
| Ambalaj bilgileri: | İhracat için ahşap paket |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 100 takım/ay |
| Model: | MF-480 | Kalınlığı: | 100 mm |
|---|---|---|---|
| Genişliği: | 550mm | Garanti: | 1 yıl |
| Durum: | Yeni | Satış sonrası hizmet: | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Yurtdışındaki makinelere servis verebilecek mühendisler |
| Vurgulamak: | 550 mm genişliğinde sert kaplı kitap bağlama makinesi,Hidrolik sert kapaklı bağlama makinesi,Kalınlığı 100 mm Sert Kapaklı Bağlama Makinesi |
||
Dikişli Not Defterleri Sırt Presleme Not Defteri Cilt Makinesi İçin Hidrolik Kitap Sırt Presleme Makinesi MF-480![]()
Bu Hidrolik Sırt Presleme Makinesi, imzaların katlama alanını düz ve sağlam hale getirmek için preslemeye uygulanır. Bu işlem, çeşitli not defterleri, sert kapaklı kitaplar vb. yapmak için dikiş makinesinden önce gereklidir. Çeşitli matbaalarda, kitap cilt evlerinde, yayınevlerinde yaygın olarak kullanılır.
| Model | MF-480 |
| Güç Kaynağı | 380V/220V, 50HZ |
| Presleme Kalınlığı | 20-100mm |
| Presleme Genişliği | 550mm |
| Etki Gücü (Maks.) | 7.5/10T |
| Makine Boyutları (U×G×Y) | 900×700×810mm |
| Makine Ağırlığı |
500kg |
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360