| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MF-SPM340 |
| Min sipariş miktarı: | 1 set |
|---|---|
| Fiyat: | USD/CNY/EUR |
| Ambalaj bilgileri: | İhracat için ahşap paket |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 100 takım/ay |
| Model: | MF-SPM340 | Maksimum genişlik: | 300*340mm |
|---|---|---|---|
| kağıt genişliği: | 15-55MM | Garanti: | 1 yıl |
| KULLANIM: | Egzersiz Kitabı geri yapıştırma makinesi | Uygulama: | Defterler, sert kapak kitapları, Diaries Galimet Pastası |
| Vurgulamak: | A5 Defter Tutkallı Ciltleme Makinesi,A4 Defter Tutkallı Ciltleme Makinesi,Defter Sırt Yapıştırma Makinesi |
||
A4 A5 defter yapıştırma ve ciltleme makinesi kitap sırtı Yapıştırma Makinesi MF-SPM340
Bu model, defterlere sırt kağıdı sarmak için kullanılır. Sırt kağıdını otomatik olarak keser ve blok sırta otomatik olarak sarar. Sırt kağıdı sağlam ve pürüzsüz bir şekilde yapıştırılır. Bu model, yüksek otomasyonu ve kolay kullanımı ile popülerdir.
| Model | MF-SPM340 |
| Gerilim | 380V,3PH,50/60HZ |
| Güç | 2KW |
| Maksimum Kitap Boyutu | 300*340mm |
| Sırt Kağıdı Genişliği | 15-55mm |
| Kağıt Yapıştırma hızı | 1500-2500 adet/saat |
| Genel Boyutlar | 2900*780*950mm |
| Makine Ağırlığı | 600KG |
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360