| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MF-SCM500A |
| Min sipariş miktarı: | 1 set |
|---|---|
| Fiyat: | USD/EUR/CNY |
| Ambalaj bilgileri: | İhracat için ahşap paket |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 100 takım/ay |
| Model: | MF-SCM500A | Hız: | 180 PC/ Saat |
|---|---|---|---|
| Maksimum Boyut: | 780*430mm | kağıt kalınlığı: | 80-200gsm |
| Garanti: | 12 ay | Durum: | Yeni |
| KULLANIM: | 1-4 adet karton, seçenek için 5 adet | Satış sonrası hizmet: | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Yurtdışındaki makinelere servis verebilecek mühendisler |
| Vurgulamak: | 5.2KW Sert Kapak Cilt Makinesi,Ciltli Kitap Cilt Makinesi,Sert Kapaklı Kitap Cilt Makinesi |
||
Yarı Otomatik Sabit Kapak Döşeme Makinesi, Kitap Döşeme Makinesi, Notebook için Sabit Döşeme Makinesi MF-SCM500A
Hard Cover Case Maker MF-SCM500A esas olarak not defterleri, fotoğraf kitapları (foto albümü), klasörler, sertifikalar, sert kağıtlı kitaplar için sert kafesler yapmak için uygulanır.Yayıncılık, gümrük siparişleri, örnekleme, dijital baskı, vb.
| Model | MF-SCM500A |
| Güç kaynağı | 380V/220V, 50HZ |
| Ana bilgisayar gücü | 5.2kw |
| Çalışma Hızı | Dakikada 1-3 PCS |
| Karton kalınlığı | 1-4 mm |
| Sert vaka omurilik genişliği ((Min) | 8 mm |
| Açık Kitap Kutusu Boyutu ((Max) | 780x430mm |
| Açık Kitap Kutusu Boyutu ((Min) | 140x140mm |
| Makine Boyutları ((L × W × H) | 1780×1620×1400 mm |
| Kağıt kalınlığı | 80-200 g |
| Makine ağırlığı | 550 kg |
![]()
●Automatik karton dağıtım sistemi;
●PLC sistemi
●Sıcak erimiş yapıştırıcı kullanın (hayvan yapıştırıcısı / jöle yapıştırıcısı)
● Kartonun kalınlığı otomatik olarak ayarlanabilir
●Konuç tekerleğini döndürerek boyutunu hızlı bir şekilde ayarlayın.
●Kağıt pozisyonu için çalışma masasının içindeki ışık tüpü.
![]()
![]()
Biz Dongguan Maufung Makine, kitap baskı sonrası bağlama makineleri ve sert kutu yapım makineleri konusunda uzmanlaşmış bir üreticiyiz.Kitap Bloku Baş Band Makinesi, Yarı Otomatik Çanta Üreticisi, Hard Cover Kitap Küresi Makinesi, Kitap Blokları Yuvarlama Makinesi, Tel Kitap Bağlama Makineleri, Elastik Bant Ekleme Makinesi, Kitap Yükleme Makinesi, Sert Kutu Yapma Makineleri vb.100'den fazla ülkede makineler kurduk..
Bağımsız tanınmış markalarımız MAUFUNG'a sahibiz. Kalite ve satış sonrası hizmeti işimizin çekirdeği olarak alıyoruz ve bu da markanızın dünya çapında iyi bir üne sahip olmasını sağlıyor.Ve çok profesyonel bir araştırma ve geliştirme ekibimiz var.Piyasa eğilimleri ile ilgileniyoruz, makine kalitesine ve performansına odaklanıyoruz ve müşterilerin talebine büyük önem veriyoruz. 100'den fazla ülkeye makineler kurduk.Sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz.!
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360