| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MF-540A |
| Min sipariş miktarı: | 1 set |
|---|---|
| Fiyat: | USD/ EUR/ RMB |
| Ambalaj bilgileri: | İhracat için ahşap paket |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 100 takım/ay |
| Model: | MF-540A | Hız: | 15- 25 PC/MIN |
|---|---|---|---|
| Maksimum Boyut: | 600*500*120mm | Voltaj: | 220v,1ph |
| Minimum Boyut: | 80*60*10mm | Endüstriyel Kullanım: | Hediye ve zanaat, ayakkabı ambalajı |
| Türü: | hediye paketleme kutusu | Anahtar Kelime: | ambalaj kutusu, sert kutu |
| Vurgulamak: | Karton sert kutu sarma makinesi,220V sert kutu sarma makinesi,Karton sert kutu şekillendirme makinesi |
||
Çin Fabrikası Yarım Otomatik Gri Karton Çay Kutuları için Sabit Kutusu Sarma Formasyon Makinesi MF-540A
Sert kutu sarma makinesi MF-540Abirideal otomatik ekipmanGri karton sert kutuları sarmak için.Bu.Karton paketleme hattında yaygın olarak kullanılır.
|
Model |
MF-540A |
| Kutunun büyüklüğü (max.) | 600*500*120 mm |
| Kutunun boyutu (min.) | 80*60*10mm |
| Güç | 2.2KW |
| Voltaj | AC 220V |
| Hız | 15-25Pcs/Min |
| Hava basıncı | 0.6-0.8MPa |
| Net Ağırlık | 1150KG |
| Makine Boyutu | 1150*960*2960mm |
| Yapıştırıcı Türü | Sıcak erimiş yapıştırıcı (orta kurutma) |
![]()
1Makine garantisi nedir?
Bir yıllık ücretsiz garanti, ömür boyu teknik destek.
2Üretici misiniz?
----Evet, biz Dongguan şehrinde bulunan bir üreticiyiz.
3Mühendislik kurulum hizmeti var mı?
---Evet, çevrimiçi teknik destek ve ayrıca mühendis kurulum hizmeti sağlıyoruz.
4Satış sonrası servis sürecine ne dersin?
Makinenizde bir sorun olduğunda, bizimle iletişime geçin ve size derhal yardım edeceğiz.
5Makinanızın CE sertifikası var mı?
- Evet.
6Sipariş verdikten sonra üretim süresi nedir?
Yaklaşık 7-30 gün.
7- Paket güçlü mü?
Bütün ihracat paketlerimiz güçlü ahşap bir kasa ile, tüm ihracat paketleme standartlarına uygun.
8Teslimattan önce makineleri denetliyor musunuz?
- Evet, teslimattan önce makineyi test edeceğiz.
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360