| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MF-SDM520 |
| Min sipariş miktarı: | 1 set |
|---|---|
| Fiyat: | USD/CNY/EUR |
| Ambalaj bilgileri: | İhracat için ahşap paket |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 100 takım/ay |
| KULLANIM: | Tel defterler, takvim yapma makinesi | Hız: | 1500 adet/saat |
|---|---|---|---|
| Model numarası: | MF-SDM520 | Kullanımı: | Askı takvimi, tel o defter |
| Bağlama genişliği: | 507 mm | Voltaj: | 380/220V, 3ph |
| Malzemeler: | Çift döngü metal tel | Türü: | tel ciltleme makinesi |
| Vurgulamak: | A4 Defter Telli Spiral Cilt Makinesi,2KW Telli Spiral Cilt Makinesi,2KW Defter Cilt Makinesi |
||
A4 dizüstü bilgisayar yarı otomatik çift çift tel bağlama makinesi MF-SDM520
Model MF-SDM520 Çift tel bağlama makinesi, çift ikiz tel not defterlerini ve takvimlerini bağlamak için kullanılır.Bu küçük veya orta kablo bağlama işleri için çok ideal bir makine.
![]()
| Model | MF-SDM520 |
| Güç kaynağı | 380V/220V, 50HZ |
| Ana bilgisayar gücü | 2KW |
| Yapıştırma sayfası Genişliği (max) | 507mm |
| Çifte sargı standardı | P3:1 3/16′′-9/16′′ P2:1 5/8′′-1′′ |
| Çalışma Hızı | 25 PCS/dakikada |
| Makine Boyutları ((L × W × H) | 1030×770×1200 mm |
| Çalışma masası boyutu | 600 mm × 300 mm |
| Hava basıncı | 6-8pa |
| Makine ağırlığı | 280 kg |
![]()
![]()
■ Profesyonel satış personelimiz ve teknik uzmanlarımız var.
■ 100'den fazla ülkeye makineler ihraç ettik ve iyi gelişmiş bir hizmet sistemi ve ağı kurduk.
■ Tüm Makineler bir yıllık ücretsiz garantiye sahiptir.
■ Makinaların kolay çalıştırılması ve sıkı kalite kontrolü, satış sonrası hizmetleri çok basitleştirir.
■ Profesyonel ve verimli bakım hizmeti ve hızlı ve doğru geri bildirim, bizden yüksek kaliteli ve tutarlı bir bakımdan yararlanmanızı sağlar.
Biz Dongguan Maufung Makine, kitap baskı sonrası bağlama makineleri ve sert kutu yapım makineleri konusunda uzmanlaşmış bir üreticiyiz.Kitap Bloku Baş Band Makinesi, Yarı Otomatik Çanta Üreticisi, Hard Cover Kitap Kutusu Makinesi, Kitap Bloku Yuvarlatma Makinesi, Kablolu Kitap Bağlama Makineleri, Elastik Bant Ekleme Makinesi, Blok Başlı Bant Makinesi, Sert Kutu Yapma Makineleri,vb..
Bağımsız tanınmış markalarımız MAUFUNG'a sahibiz. Kalite ve satış sonrası hizmeti işimizin çekirdeği olarak alıyoruz ve bu da markanızın dünya çapında iyi bir üne sahip olmasını sağlıyor.Ve çok profesyonel bir araştırma ve geliştirme ekibimiz var (üç mühendis), biri bu çizgide 20 yıllık deneyime sahiptir). Piyasa eğilimleri ile ilgileniyoruz, makine kalitesine ve performansına odaklanıyoruz ve müşterilerin talebine büyük önem veriyoruz.100'den fazla ülkeye makineler yerleştirdik.Sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz!
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360