| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MF-PF400 |
| Min sipariş miktarı: | 1 set |
|---|---|
| Fiyat: | USD/CNY/EUR |
| Ambalaj bilgileri: | İhracat için ahşap paket |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 100 takım/ay |
| Model: | MF-PF400 | Hız: | 70 ADET/DAK |
|---|---|---|---|
| Cilt Boyutu: | 390*290mm (açıldı: 390*580mm) | bağlama: | Düzgün bağlayıcı |
| KULLANIM: | Düğün Albümleri, Hafıza Kitabı, Fotoğraf Kitabı | Uygulama: | Fotoğraf dükkanı, baskı dükkanı |
| Voltaj: | 380/220V, 3ph | Satış sonrası hizmet: | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Yurtdışındaki makinelere servis verebilecek mühendisler |
| Vurgulamak: | 380V yatak düz bağlama makinesi,220V düz bağlama makinesi,Dokunma Ekranı Yatay Bağlayıcı |
||
Fotoğraf Kitabı Flat Binder MF-PF400 katlanmış kart kağıdı bağlamak için kullanılır.Dokunmatik ekranda bir kitabın kağıtlarını ayarlamak çok kolay. Karton eklemeyi destekler. Fotoğraf kitapları, resim albümü, çocuk tablo kitapları, yemek kitapları, pul albümü ve benzeri şeyler yapmak için yaygın olarak kullanılır.
| Model | MF-PF400 |
| Bağlama Boyutu (Max) | W390*L290mm |
| Bağlama Boyutu ((Min) | W140*L140mm |
| Bağlayıcı kağıt kalınlığı | 175-450 g |
| En yüksek bağlama hızı(Düzenlenebilir) | 70 döngü/dakika |
| Yapıştırıcı türü | Su bazlı beyaz yapıştırıcı |
| Görüntüle | 7" dokunmatik ekran |
| İmza besleyicisi | Otomatik Kağıt Besleme |
| Güç | 3 faz / 220V / 380V |
| Çıkış Gücü | 2.5Kw |
| Boyutlar (L*W*H) | 1480X922X1570mm |
| Net Ağırlık | 680 kg |
![]()
![]()
![]()
Biz Dongguan Maufung Makine, kitap baskı sonrası bağlama makineleri ve sert kutu yapım makineleri konusunda uzmanlaşmış bir üreticiyiz.Kitap Bloku Baş Band Makinesi, Yarı Otomatik Çanta Üreticisi, Sabit Kapaklı Kitap Kutusu Makinesi, Kitap Bloku Yuvarlatma Makinesi, Elastik Bant Ekleme Makinesi, Şerit Yapıştırma Makinesi, Tel Kitap Bağlama Makineleri, Sert Kutu Yapım Makineleri, vb..100'den fazla ülkede makineler kurduk.
Bağımsız tanınmış markalarımız MAUFUNG'a sahibiz. Kalite ve satış sonrası hizmeti işimizin çekirdeği olarak alıyoruz ve bu da markanızın dünya çapında iyi bir üne sahip olmasını sağlıyor.Ve çok profesyonel bir araştırma ve geliştirme ekibimiz var.Piyasa eğilimleri ile ilgileniyoruz, makine kalitesine ve performansına odaklanıyoruz ve müşterilerin talebine büyük önem veriyoruz. 100'den fazla ülkeye makineler kurduk.Sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz.!
![]()
![]()
Bayan Joy Qu.
E-posta: mf02@mfjx.net
Mob: +8613925857259
Dongguan Maufung Makine Co., Ltd.
Ekle:Ri Ming Chang Mao Sanayi Parkı, Liu Chong
Wei Topluluğu Sanayi Bölgesi, Wanjiang Bölgesi,
Dongguan Şehri, Guangdong Eyaleti, Çin
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360