| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MF-560R |
| Min sipariş miktarı: | 1 set |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | İhracat için ahşap paket |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| KULLANIM: | Sert kapak, İncil kitapları, defterler | Maksimum Boyut: | 560*420mm |
|---|---|---|---|
| Hız: | 25 adet/dak | Minimum Boyut: | 90*60mm |
| Voltaj: | 220v,1ph | Kalınlığı: | 10-60mm |
| Vurgulamak: | 60mm Kitap Bloku yuvarlatma makinesi,Elektrikli Kitap Dönüştürme Makinesi,60mm Kitap Omurilik Yuvarlatma Makinesi |
||
MF-560R Elektrikli Kitap Bloğu Yuvarlama Makinesi, ciltli kitapların ve not defterlerinin kitap bloğu yuvarlama işleminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Rulo hızını ayarlamak için frekans konvertörü kullanır ve kullanıcılar farklı boyutlarda ürünler yapmak için hızı ayarlayabilirler. Ürün kalitesini ve verimliliği büyük ölçüde artırır ve çalışma süresini kısaltır.
![]()
Broşürü indirin: MF-560R Broşürü.pdf
Video: https://youtu.be/JdHgkLafhQk
| Model | MF-560R |
| Güç Kaynağı | 220V, 50HZ |
| Çalışma Genişliği Boyutu (Maks.) | 560*420mm |
| Çalışma Genişliği Boyutu (Min.) | 90*60mm |
| Kitap Kalınlığı | 10-60mm |
| Çalışma Hızı | 3-25 ADET/dak |
| Motor Gücü | 0.4KW |
| Makine Boyutları (U×G×Y) | 975x900x1160mm |
| Makine Ağırlığı | 150kg |
1. Kitap Bloğu Sırtını Yapıştırın.
2. Yapıştırıcı %60 - %70 kuruduğunda, bu makine ile bloğu yuvarlayın.
3. Yuvarlatılmış bloğu MF-560RSM ile bastırın.
4. Kapağı MF-PRM420 ile yuvarlayın
![]()
![]()
Biz Dongguan Maufung Machinery, kitap baskı sonrası ciltleme makineleri ve sert kutu yapım makineleri konusunda uzmanlaşmış bir üreticiyiz. Esas olarak Fotoğraf Kitabı Lay Flat Makinesi, Kitap Bloğu Kafa Bandı Makinesi, Yarı Otomatik Kutu Yapıcı, Sert Kapak Kitap Kutu İçi Makinesi, Eklem Oluşturma Makinesi, Kitap Bloğu Yuvarlama Makinesi, Elastik Bant Takma Makinesi, Tel Kitap Ciltleme Makineleri, Sert Kutu Yapım makineleri vb. üretmekteyiz.
![]()
Dünyadaki profesyonel baskı ve ambalaj sergilerine katıldık. Çin All In Print, Print China, Amerikan Chicago Expo, Dubai Gulf Print, İspanyol fuarı, Rusya ROSUPACK Print, Endonezya ve Tayland Expo gibi. Hindistan Pamex, Mısır Techno print, Drupa Expo vb. Birçok matbaa, fotoğraf stüdyosu, yayıncı, ambalaj şirketi vb. ile tanıştık.
![]()
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360