| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MF-65 |
| Min sipariş miktarı: | 1 set |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | İhracat için ahşap paket |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Model: | MF-65 | Maksimum uzunluk: | 450mm |
|---|---|---|---|
| Genişliği: | 3-50 mm | Garanti: | 1 yıl |
| KULLANIM: | Ciltli kitap karton kesme makinesi | Uygulama: | Defterler, sert kapak kitapları, günlükler, vb. |
| Vurgulamak: | Hardcover Kitap Omurilik Çizgi Kesme Makinesi,1.5KW omurilik kesme makinesi,Hardcover kitap bağlama kesme makinesi |
||
Ciltli kitapların ciltlenmesi için özel bir ekipman olan MF-65 sert kapak sırt kesme makinesi, ciltli kitapların büyük, orta veya küçük boyutlarda sırt şeridini kesmek için uygundur. Makul yapı, kolay kullanım, pürüzsüz kesim kenarı, yüksek hassasiyet ve yüksek verimlilik avantajlarına sahiptir. Tek şerit kağıtlar, yüksek doğrulukla ve az kağıt israfıyla sürekli olarak taşınır ve kesilir, bu da kağıtları dilimleyerek düşük verimlilikten kaçınır.
![]()
Broşür: Cardboard Cutting Machine.pdf
Video: https://youtu.be/io6RefSwC_E
| Model | MF-65 |
| Kesme Uzunluğu | 450mm |
| Yarık Genişliği | 3 - 50mm |
| Kesme Kalınlığı | 0.1 - 5mm |
| Kesme Hızı | 200 Kez/dak |
| Güç | 1.5KW |
| Makine Boyutları (U×G×Y) | 1127x1002 x1360 mm |
| Makine Ağırlığı | 500kg |
■ Uzmanlıkları ve mükemmel becerileriyle size hizmet veren profesyonel satış personelimiz ve teknisyenlerimiz bulunmaktadır.
■ 100'den fazla ülkeye makine ihraç ettik ve iyi gelişmiş bir servis sistemi ve ağı kurduk.
■ Tüm Makineler bir yıl ücretsiz garantiye sahiptir.
■ Makinelerin kolay kullanımı ve kalitede sıkı kontrol, satış sonrası hizmeti çok basit hale getirir.
■ Profesyonel ve verimli bakım hizmeti ve hızlı ve doğru geri bildirim, bizden yüksek kaliteli ve tutarlı bir bakım alacağınızdan emin olmanızı sağlar.
Biz Dongguan Maufung Machinery, kitap baskı sonrası ciltleme makineleri ve sert kutu yapım makineleri konusunda uzmanlaşmış bir üreticiyiz. Esas olarak Fotoğraf Kitabı Lay Flat Makinesi, Kitap Bloğu Kafa Bandı Makinesi, Yarı Otomatik Kasa Yapıcı, Sert Kapak Kitap Kasa Makinesi, Eklem Oluşturma Makinesi, Kitap Bloğu Yuvarlama Makinesi, Elastik Bant Takma Makinesi, Tel Kitap Ciltleme Makineleri, Sert Kutu Yapım makineleri vb. üretiyoruz.
Kendi bağımsız tanınmış markalarımız MAUFUNG'a sahibiz. İşimizin özü olarak kalite ve satış sonrası hizmeti alıyoruz, bu da markamızı dünyada iyi bir üne kavuşturuyor. Ve çok profesyonel bir Ar-Ge ekibimiz var. Pazar trendlerini önemsiyoruz, makine kalitesine ve performansına odaklanıyoruz ve müşteri taleplerine büyük önem veriyoruz. 100'den fazla ülkeye makine kurduk. Sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz!
![]()
Dünyadaki profesyonel baskı ve ambalaj sergilerine katıldık. Çin All In Print, Print China, Amerikan Chicago Expo, Dubai Gulf Print, İspanyol fuarı, Rusya ROSUPACK Print, Endonezya ve Tayland Expo gibi. Hindistan Pamex, Mısır Techno print, Drupa Expo vb. Birçok matbaa, fotoğraf stüdyosu, yayıncı, ambalaj şirketi vb. ile tanıştık.
![]()
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360