| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Min sipariş miktarı: | 1 |
|---|
| Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik | Tip: | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|---|---|
| Boyut: | 4950*2650*2000mm | Gerilim: | 380V |
| Ağırlık: | 2000 kg | Hız: | 600 adet/saat |
| Güç: | 9KW | Güç kaynağı: | 380V, 50Hz |
| Kitap Bloğu Kalınlığı: | 4-60mm | Maksimum Sunta Boyutu: | 380*270mm |
| Min. Sunta Boyutu: | 100x100mm | Anabilgisayar Gücü: | 9KW |
| çalışma hızı: | 600 adet/saat | Sert Kutu Boyutu Maksimum: | 380*270mm |
| Sert Kutu Boyutu Min: | 100*100mm | ||
| Vurgulamak: | Otomatik not defteri bağlama makinesi saatte 600 adet,380V sert kapaklı kitap kabı makinesi,Otomatik dizüstü kitap bağlama makinesi 9KW |
||
Uygulama:Not defteri, sert kapaklı defter, fotoğraf defteri, çocuk defteri ve daha fazlası.
| Model numarası | MF-FAC390A |
|---|---|
| Güç kaynağı | 380V, 50HZ |
| Ana bilgisayar gücü | 9kw |
| Çalışma Hızı | 600 PCS/SAAT |
| Kitabın kalınlığı | 4-60 mm |
| Sert kasa çipboard boyutu (Max) | 380*270mm |
| Sert kase çipboard boyutu (Min) | 100*100mm |
| Makine ağırlığı | 2000KG |
| Makine Boyutları (L × W × H) | 4950*2650*2000mm |
Model MF-FAC390A, iki istasyonlu baskı ve bükme ünitesi ile model MF-FAC390A'ya dayanır, hızı büyük ölçüde artırılır.Resimli kitaplar ve diğer sert kapaklı kitaplar.
Şöyle özellikleri var:
Bu makine, verimli sert kapaklı kitap üretimi için ideal bir çözümdür.
Dongguan Maufung Machinery Co., Ltd, sert kapaklı kitap bağlama makineleri ve sert kutu ambalajlama makinelerinde önde gelen bir üretici.
Bağımsız MAUFUNG markasına sahibiz ve kaliteye ve satış sonrası hizmete öncelik veriyoruz.Ürünlerimiz dünyanın 100'den fazla ülkesine ihraç ediliyor..
Şirketimiz bir fabrikadır.
İstersen fabrikamızı ziyaret edebilirsin.
Gerekirse mühendislerimizi veya kurulum videolarını göndereceğiz.
24 saat çevrimiçiyiz.
- Bir yıl.
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360