| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MF-PBM350 |
| Min sipariş miktarı: | 1 Takım |
|---|---|
| Fiyat: | USD/CNY/EUR |
| Ambalaj bilgileri: | İhracat için ahşap paket |
| Teslim süresi: | 7-15 Gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 50 set/ay |
| modeli: | MF-PBM350 | Maksimum Hız: | 3500-6000 saat/saat |
|---|---|---|---|
| Maksimum kağıt boyutu: | 420*300mm | Min kağıt boyutu: | 140*60mm |
| Garanti: | 1 Yıl | Durum: | Yeni |
| Vurgulamak: | sert kapaklı kitaplar için perforasyon makinesi,Sayfa yırtma perforasyon kağıdı köşeleri,Günlük perforasyon makinesi garanti ile |
||
Bu model, defter ve günlük ürünlerinde yaygın olarak uygulanmaktadır. Bu model, her sayfanın alt kısmında köşe koparması için perforasyon çizgisi oluşturmak için kullanılır. Ve bu model aynı zamanda YO deliklerini de delebilir.
Köşe Koparma perforasyon çizgisi düz veya yuvarlak olabilir.
![]()
![]()
| Model | MF-PBM350 |
| Güç Kaynağı | 380V, 50HZ,3PH |
| Maksimum Kağıt Boyutu | 420*300mm |
| Minimum Kağıt Boyutu | 140*60mm |
| Delme kalınlığı | 0.5mm- 4mm |
| Maksimum Kağıt yükleme kalınlığı | 500mm |
| Maksimum çalışma hızı | 3500-6000 kez/saat |
| Hava kompresörü | 4-6 bar |
| Güç | 3.5 kw |
| Makine Boyutları (U×G×Y) | 2580*870*1450mm |
| Makine Ağırlığı | 950KG |
Guangdong Eyaleti, Dongguan şehrinde bulunan biz Dongguan Maufung Machinery, kitap baskı sonrası ciltleme makineleri ve sert kutu yapım makineleri konusunda uzmanlaşmış bir üreticiyiz. Esas olarak Fotoğraf Kitabı Lay Flat Makinesi, Kitap Bloğu Kafa Bandı Makinesi, Yarı Otomatik Kutu Yapıcı, Sert Kapak Kitap Kutu Makinesi, Eklem Oluşturma Makinesi, Kitap Bloğu Yuvarlama Makinesi, Elastik Bant Takma Makinesi, Çift Yuvarlak Köşe Kesme Makinesi, Tel Kitap Ciltleme Makineleri, Sert Kutu Yapım makineleri vb. üretmekteyiz.
![]()
1. Makine garantisi nedir?
--- Bir yıl ÜCRETSİZ garanti, tüm yaşam teknik desteği.
2. Üretici misiniz?
--- Evet, Dongguan Şehrinde bulunan bir üreticiyiz.
3. Mühendis kurulum hizmeti mevcut mu?
--- Evet, çevrimiçi teknik destek ve ayrıca mühendis kurulum hizmeti sağlıyoruz.
4. Satış sonrası hizmet süreci nasıl?
--- Makinenizde bir sorun olduğunda, bizimle iletişime geçin, size hemen yardımcı olacağız.
5. Makinenizin CE sertifikası var mı?
--- Evet.
6. Sipariş verdikten sonra üretim süresi nedir?
--- Yaklaşık 7-30 gün
7. Ambalaj güçlü mü?
---- Evet, elbette! Tüm ihracat ambalajlarımız güçlü ahşap kasalarla olup, hepsi ihracat ambalaj standardına uygundur.
8. Teslimattan önce makineleri kontrol ediyor musunuz?
---- Evet, teslimattan önce makineyi Kalite Kontrol departmanımız tarafından test edeceğiz.
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360