| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MF-SCM500 |
| Min sipariş miktarı: | 1 Takım |
|---|---|
| Fiyat: | USD/EUR/RMB |
| Ambalaj bilgileri: | İhracat için ahşap paket |
| Teslim süresi: | 7-15 Gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 100 takım/ay |
| modeli: | MF-SCM500 | Hız: | 100-150 adet/saat |
|---|---|---|---|
| Maksimum Boyut: | 780*430mm | Min Boyut: | 140*140mm |
| kağıt kalınlığı: | 80-200gsm | karton kalınlığı: | 1-4mm |
| Garanti: | 1 Yıl | Gerilim: | 380/220V, 3ph |
| Kullanım: | Sert kapak kitabı, dizüstü bilgisayar, takvim, sertifika | Başvuru: | Küçük Baskı Evi |
| Vurgulamak: | yarı otomatik sert kapak ciltleme makinesi,Not defteri kapağı yapma makinesi,garantili sert kapak kitap ciltleme makinesi |
||
Bu Case Maker MF-SCM500, esas olarak özelleştirilmiş ve bireysel fotoğraf kitapları (fotoğraf albümü), klasörler, sertifikalar, takvimler, ciltli kitaplar için kullanılır. Bu model, özelleştirilmiş siparişler için makine ayarında esnek ve zaman kazandıran manuel karton konumlandırmasına sahiptir. Bu makine bir operatör tarafından çalıştırılır. Dijital baskı sonrası için iyi bir ortaktır.
| Model | MF-SCM500 |
| Güç Kaynağı | 380V/220V, 50HZ |
| Ana Makine Gücü | 5.2kw |
| Çalışma Hızı | 1-3 ADET/dakika |
| Karton Kalınlığı | 1-4mm |
| Cilt Sırt Genişliği (Min) | 8mm |
| Açık Kitap Kutu Boyutu (Maks) | 780x430mm |
| Açık Kitap Kutu Boyutu (Min) | 140x140mm |
| Makine Boyutları (U×G×Y) | 1780×1620×1000mm |
| Kağıt Kalınlığı | 80-200g |
| Makine Ağırlığı | 500kg |
![]()
![]()
■ Uzmanlıkları ve mükemmel becerileriyle size hizmet veren profesyonel satış elemanlarımız ve teknisyenlerimiz var.
■ 100'den fazla ülkeye makine ihraç ettik ve iyi gelişmiş bir servis sistemi ve ağı kurduk.
■ Tüm Makineler bir yıl ücretsiz garantiye sahiptir.
■ Makinelerin kolay kullanımı ve kalitede sıkı kontrol, satış sonrası hizmeti çok basit hale getirir.
■ Profesyonel ve verimli bakım hizmeti ve hızlı ve doğru geri bildirim, bizden yüksek kaliteli ve tutarlı bir bakım alacağınızdan emin olmanızı sağlar.
![]()
Biz Dongguan Maufung Machinery, kitap baskı sonrası ciltleme makineleri ve sert kutu yapım makineleri konusunda uzmanlaşmış bir üreticiyiz. Esas olarak Fotoğraf Kitabı Lay Flat Makinesi, Kitap Bloğu Kafa Bandı Makinesi, Yarı Otomatik Case Maker, Sert Kapak Kitap Case In Makinesi, Kitap Bloğu Yuvarlama Makinesi, Tel Kitap Ciltleme Makineleri, Sert Kutu Yapım makineleri vb. üretiyoruz.
100'den fazla ülkeye makine kurduk. Amerika Birleşik Devletleri, İspanya, Portekiz, Bulgaristan, Finlandiya, Almanya, Ukrayna, İtalya, Brezilya, Şili, Bolivya, Peru, Kolombiya, Trinidad ve Tobago; Avustralya, Yeni Zelanda; Rusya, Belarus, Romanya, Türkiye, Özbekistan, Tacikistan, Kazakistan, Azerbaycan; Endonezya, Malezya, Tayland, Myanmar, Vietnam, Kore, Sri Lanka, Hindistan, Singapur, Filipinler; Bahreyn; Katar, Dubai, İsrail, Arap, Kuveyt, Yemen, Sudan, Ürdün, Mısır, Cezayir, Mauritius, Benin, Burkina Faso, Tunus, Etiyopya vb. Sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz!
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360