| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MF-APW580S |
| Min sipariş miktarı: | 1 Takım |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | İhracat için ahşap paket |
| Teslim süresi: | 7-15 Gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| modeli: | MF-APW580S | Hız: | Saatte 1000'e kadar |
|---|---|---|---|
| Hava basıncı: | 5-8 kgf | Tel veya çapı: | 1/4-3/4 |
| maksimum kağıt boyutu: | 580 mm x 720 mm | Minimum kağıt boyutu: | A6 boyutunda kitap |
| Max Punch Kalınlığı: | 5 kez toplam 15mm | Elektrik gücü: | 3 saat 380 |
| Maksimum delme kenarı boyutu: | 580mm | Maksimum bağlama kenarı boyutu: | 580mm |
| Vurgulamak: | not defterleri için spiral ciltleme makinesi,kağıt takvim delme ciltleme makinesi,garantili tel ciltleme makinesi |
||
Tamamen Otomatik Takvim Delme Makinesi, Defter Sert Kapakları Karton Delme Makinesi MF-APW580S
PBW580s tipi makine, kağıt besleme kısmı, delik delme kısmı, ikinci kapak besleme kısmı ve tel o ciltleme kısmını içerir. Tel defter ve tel takvim üretme verimliliğinizi artırır.
Çalışma süreci
Mevcut ciltleme aracı seçimi (1/4, 5/16, 3/8, 7/16, 1/2, 9/16, 5/8, 3/42. Delme aracı
![]()
| Hız | Saat başına 1000'e kadar |
| Hava basıncı | 5-8 kgf |
| Tel o çapı | 1/4-3/4 |
| Maksimum kağıt boyutu | 580mm x 720mm |
| Minimum kağıt boyutu | A6 boyutunda kitap |
| Maksimum delme kalınlığı | 5 kez toplam 15mm |
| Elektrik gücü | 3ph 380 |
| Maksimum delme kenar boyutu | 580mm |
| Maksimum ciltleme kenar boyutu | 580mm |
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360