| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MAUFUNG |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MF-SKJ380A'lar |
| Min sipariş miktarı: | 1 Takım |
|---|---|
| Fiyat: | USD/CNY/EUR |
| Ambalaj bilgileri: | İhracat için ahşap paket |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 100 Takım/Ay |
| Modeli: | MF-SKJ380A'lar | Maksimum Hız: | 1000 adet/saat |
|---|---|---|---|
| Maksimum Boyut: | 360*270mm | Minimum Boyut: | 90*60mm |
| Gerilim: | 380/220V, 3ph | Blok kalınlığı: | 4-60mm |
| Kullanım: | Fotoğraf Albümü Yapım Makinesi | Başvuru: | Fotoğraf dükkanı, fotoğraf stüdyoları, baskı evi |
| Vurgulamak: | Sert Kapak Kitap Ciltleme Makinesi,Fotoğraf kabuk makinesi 360x270mm,Dakikada 17 PCS kitap bağlayıcı |
||
![]()
Fotoğraf albümleri için yarı otomatik kaplama makinesi MF-SKJ380AS
MF-SKJ380AS, sert kapaklı kitapları, defterleri, yumuşak kapaklı defterleri, fotoğraf kitaplarını, çocuk kitaplarını vb. bağlamak için yaygın olarak kullanılır..
![]()
1Standart versiyon sert kapaklı kitap kılıfı için ve yumuşak kapaklı kitap kılıfı için yumuşak kapaklı kalıp seçeneği ile.
2- Döner omurga kitapları için gümrük versiyonu.
| Makine içinde yumuşak kapaklı kitap kılıfı | Yuvarlak Omurilik Kitabı Kabuk Makinesi |
| Model | MF-SKJ380AS |
| Güç kaynağı | 380V/220V, 50HZ |
| Ana bilgisayar gücü | 1.5kw |
| Çalışma Hızı | 0-17PCS/dakika (Ayarlanabilir Hız) |
| Kitap Bloku Kalınlığı | 4-60 mm |
| Hard Case Chipboard Boyutu ((Max) | 360x270mm |
| Sert dosya Çipboard Boyutu ((Min) | 90x60mm |
| Makine Boyutları ((L × W × H) | 1820×930×2100 mm |
| Makine ağırlığı | 540 kg |
1Hız ayarlanabilir: Hız aralığı 0-1000 kitap / saat (17 kitap / dakika).
2Üç mod: Otomatik, Yarım Otomatik ve inç mod.
3. Otomatik güç kapama fonksiyonu: Makine motoru 10 dakika içinde çalışmazsa çalışmayı durduracaktır. Operatör güvenliğini garanti eder ve makinenin çalışma ömrünü büyük ölçüde uzatır.
4Yüksek kaliteli bileşenler: Mutsushibi, Omron gibi yüksek kaliteli yedek parçalar kullanıyoruz.
|
Otomatik Kaplama ve Ortak Formlama Makinesi MF-FAC390
|
Büyük Boyutlu Yarım Otomatik Kaplama Makinesi MF-SKJ560
|
| MF-PCM380EV/560EV kitap eklem şekillendirme makinesi | Yarı Otomatik Kasa Üretici MF-SCM500A |
İlgili kişi: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Tam otomatik sert kapaklı kitap kabı bir baskı ve kırpma istasyonu ile makine Maufung MF-FAC390
İki İstasyonlu Sert Kapak Yapma Makinesi / Yarı Otomatik Kapak Yapma Makinesi MF-SCM500A2
1000pcs/H Kitap Kabukları Makine Hard Cover Book Binding Machine MF-SKJ380AS
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine For Diaries MF-SEM450
17 adet/Dakika 360x270mm Yarı Otomatik Kitap Kapak Takma Makinesi MF-SKJ380AS
Kitap Hidrolik Eklem Şekillendirme Makinesi 560*450mm 80mm Ciltli Kitap Ciltleme Makinesi
Maufung Semi Auto A5 Çift Loop Twin Coil Dizüstü Bilgisayar Kablo O Bağlama Makinesi MF-SDM520
CE Çift Bobin 25 adet/Dakika 360mm Spiral Cilt Makinesi MF-SDM360